Nawigacja:

O mnie

Nazywam się Alicja Janiak-Pohl. Makijaż to dla mnie coś więcej, niż nakładanie pasującego podkładu i dobre cieniowanie. Jest aktem twórczym, który pozwala w krótkim czasie osiągnąć niesamowity efekt i zobaczyć siebie w nowej perspektywie. I tak właśnie pracuję z moimi klientami: łamiemy schematy i pozwalamy, aby makijaż odkrył ich prawdziwe piękno.

Zajmuję się makijażem od 2012 roku. Ukończyłam dwa zawodowe kursy makijażowe. Stale rozwijam swoje umiejętności, uczę się nowych technik w trakcie warsztatów i szkoleń. Zawsze szukam nowych rozwiązań i stosuję w niestandardowy sposób kosmetyki oraz śledzę światowe trendy makijażowe. Wyznaję zasadę, że makijaż powinien być dobrze dostosowany do sytuacji oraz osoba go nosząca powinna się czuć pięknie i komfortowo.

Pracuję z klientkami indywidualnymi, a także na planach sesji zdjęciowych.

Moje prace były publikowane w magazynach, m.in. Glow Mag., Yoko Magazine.

Często klientki, siadając na moim fotelu, mają wątpliwości. Czy nowy makijaż nie będzie za mocny? Czy nie będzie przerysowany? Czy będzie do nich pasował? Możesz być pewna, że ostateczny efekt zawsze będzie zachwycający. Dopasowuję makijaż do typu urody, wieku i okoliczności, dzięki czemu będziesz wyglądać urzekająco i pięknie. Tak jak moje klientki. Zobacz galerię moich prac i przekonaj się sama!

Współpracuję z:

 
>